DynaView Evo2 včetně 12 V H7 žárovek s držáky a řídící elektroniky

DynaView
PočetCena
8129.00 Kč  

Lze je snadno namontovat na osobní vozidla, dodávky nabo Off−roady.Při zapnutém tlumeném osvětlení vozidla jsou světlomety pro odbočování aktivovnány ovladačem blikačů nebo automaticky svojí řídící jednotkou, která reaguje na jízdu v zatáčkovitém terénu do rychlosti 40 km/h.Senzor řídící jednotky monitoruje úhlové zrychlení vozidla a dává pokyn k rozsvícení odpovídajícího světlometu. Po projetí zatáčky se jas světlometu, který osvětloval vnitřní oblouk snižuje až k nule.
Systém DynaView Evo2 funguje též jako světlomet do mlhy. Tato funkce se aktivuje pomocí zvláštního spínače a přináší kvalitní osvětlení vozidla v mlze. Světlomety mají čirou optiku a počítačem navržený reflektor, který je zárukou kvalitního širokoúhlého osvětlení orientačních bodů vozovky.Světlomety mají čiré krycí sklo a jsou odolné proti nepříznivým povětrnostním vlivům. Tvar a provedení
DynaView® Evo2 koresponduje s přídí moderních automobilů.
Poznámka: Při zařazení zpátečky jsou světlomety automaticky rozsvíceny, aby osvětlovaly okolí přídě vozidla např. při parkovacím manévru.
Rozsah dodávky:
Kompletní sada DynaView® Evo2 obsahuje:
- 2x světlomet (levý a pravý)
- 2x řárovka H7
- IntelliBeam® řídící jednotka a senzor
- profesionální kabeláž
- držáky a upevňovací materiál
- montážní návod
- kopie homologačního protokolu (se základními informacemi a zůsobech použití)


  • Kód produktu : 1N0 009 295-801
  • Prodejní cena: 8129.00 Kč
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
EXCENTRIC CZ s.r.o.
Svitavská 500
CZ 678 01 Blansko